Тренд на неделата: Два модела на костими за капење од WOMEN’SECRET

Време е за шопинг на костим за капење.

Кај нас „ловот“ на топ модели, повторно продолжува во  WOMEN’SECRET. Па, да ви го заштедиме и вашето време на талкање низ градот, еве го предлогот кој не може да се одбие.

Овие два модела на костими за капење симаат иста шара, а достапни се во продажба во едноделна и дводелна варијанта. Бикинито пак, има две лица.

Може да ги купите и во онлајн продажба – ТУКА. 

x

Check Also

На слончето на Халкбанк му треба име! Биди кум на новата маскота за Детско штедење и можеш да добиеш 10.000 ден

Во октомври, месецот на штедење, Халкбанк ја претстави својата нова маскота за ...