Тренд на неделата: Фармерки од линијата  #HyperFlex на Replay

Си купивме! Неверојатни се.

Ако сте во потрага по одличен пар фармерки, еве ви совет- без размислување одберете си од линијата #HyperFlex на Replay. Станува збор за нова џинс линија која е изработена од супер-еластичен материјал, кој ви овозможува да се движите слободно и секогаш да се чувствувате удобно.

Достапни се во продажба во Replay во Скопје сити мол.

Ах, ќе добиете и куп други желби со овие фармерки, а можеби ќе посакате и да полетате.

x

Check Also

Креативни сетови со кинетички песок, одберете од големата понуда на „Крш“ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Психијатрите, психолозите и педагозите постојано потенцираат дека играта е најпогодниот начин за ...