Тренд на неделата: Фармерки со реси од Levi’s

Овие фраерски фармерки со реси одговараат со најразлични модни комбинации.

Во последниот летен викенд ги носиме со маички, а почетокот на есента ќе го дочекаме во овие фармерки и тексас Levi’s кошулче.

Достапни се во продажба во брендираната продавница Levi’s во Скопје Сити мол, како и во онлајн продажба – ТУКА.

 

Инаку, викендов Levi’s слави една година како живее со Скопје. Искористете го овој убав повод за паметен шопинг: 20 отсто попуст на целата Levi’s колекција!

Со сметка над 2,000 денари секој купувач ќе може да си изработи „custom“ маичка со дизајн или „patchwork“ налепница по избор.

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...