Тренд на неделата: Фустан од Superdry

За тренд на неделата го одбравме веселото фустанче од популарната англиска модна марка SuperDry, препознатлива по уникатните, модерни дизајни.

Совршено е за последните летни денови, но и за првите чекори во есента, кога со задоволство ќе го носиме во комбинација со тексас јакничка.

Искористете ја можноста да го купите со 15 отсто попуст во онлајн продажба на официјалната страница на Fashion Group – ТУКА.

Да потсетиме, SuperDry е моментно една од модните марки со најголем подем во Европа, особено омилена на младите и на сите кои се чувствуваат младо. 

x

Check Also

Original Marines со есенска колекција и преслатки модели

Есента е на прагот, па време е да размислуваме за подновување на ...