Тренд на неделата: Фустан од зимската колекција на MANGO

Погледнете го овој преубав жолт фустан од зимската колекција на MANGO – совршен за празничната сезона која е пред нас.

Истиот фустан нашата популарна пејачка Каролина го носеше на последната фотосесија за MANGO.

Фустанот е достапен во продажба во продавниците MANGO, како и во онлајн продажба – ТУКА. 

Инаку, моментално во MANGO во тек се намалувања до -40% на селектирани производи од колекција есен/зима. 

x

Check Also

Ви носиме убава вест – во продавниците КРШ пристигна нова линија производи со Lego теми: Lego Dots. 

Ги сакате Lego играчките? Ех, кој не ги сака! Таман кога помисливте дека ...