Тренд на неделата: Geox балетанки

Танцувајте со летото во модерен ритам.

geoks 2

Лесни, удобни, трендовски, погодни за секоја прилика и секако, совршени за танцување.

Балетанките се достапни во повеќе модели и бои во продавницата Geox во Скопје сити мол.

 

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...