Тренд на неделата: Geox кожени чевли на платформа со крокодилски ефект

Рамни кожени чевли од новата, есенска колекција на Geox кои заслужуваат внимание.

Популарната модна марка Geox и оваа сезона ни носи модели на чевли со врвна изработка и модерни дизајни. Од широката понуда, овојпат ги одбираме кожените чевли на платформа со трендовски, крокодилски ефект.

Толку се удобни што ги носиме во текот на целиот ден!

Достапни се во Geox, како и на официјалната шопинг страница на Fashion Group – ТУКА.

Во фотогалеријата, погледнете ги одблизу.

x

Check Also

Тренд на неделата: Костим за капење од WOMEN’SECRET во прекрасни нијанси

Најубавите костими за капење, и годинава, ги најдовме во WOMEN’SECRET, а овој модел ...