Тренд на неделата: Geox Nebula патики

Први на нашата шопинг листа оваа недела ги забележуваме патиките Nebula од колекцијата пролет/лето 2019 на Geox.

Со ултрамодерен дизајн, патиките дизајнирани од 70 отсто текстил и 30 отсто полиуретан, гарантираат удобност и пријатност на стапалата.

Може да се одлучите меѓу двата модела – во сребрена или златна нијанса. Geox Nebula патиките се достапни само во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА.

x

Check Also

Тренд на неделата: Романтичен костим за капење од WOMEN’SECRET

Секси и истовремено романтичен, овој едноделен костим за капење од WOMEN’SECRET во тегет ...