Тренд на неделата: Geox сандали во колор-блок комбинација

Во Geox ги најдовме најслатките сандали за ова лето.

Сандалите во две бои со стабилна, дебела потпетица ги носиме во секоја пригода зашто се прилагодливи на сите модни комбинации. И на работното место во нив се чувствуваме модерно и удобно.

Во фотогалеријата погледнете ги „одблизу“.

 

Достапни се во продажба во брендираната продавница Geox во Скопје Сити мол.

 

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...