Тренд на неделата: Јакна и панталони за скијање од SuperDry

Скијачката сезона и официјално започна, па време е да се „стокмиме“ за скијачките терени и со стил да ги освоиме планините.

Од понудата на скијачки панталони и јакни, на прво место дефинитивно ги издојуваме SuperDry и тоа од повеќе причини – модерни дизајни, врвни материјали и енергичен изглед.

Јакните и панталоните од SuperDry се вистинска модна детоксикација во зимската сезона, кога сакаме да изгледаме впечатливо дури и кога носиме дебела и топла облека.

Достапни се во продажба во SuperDry и во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА. 

x

Check Also

Тренд на неделата: Секси моден изглед, блузичка и панталони со флорален принт од GUESS

Модна комбинација за летните денови која ќе ги собере сите погледи. Дизајнерите ...