Тренд на неделата: Јакна од Springfield

На прв поглед се вљубивме во оваа јакна од Springfield, достапна во продажба во нијанса на вино и црна боја.

Јакната со ефект на кожа совршено, украсена со вештачко крзно, супер се комбинира со карирани панталони и панталони со ефект на кожа (и едните и другите „хит“ за сезоната есен/зима) за комплетен трендовски изглед!

Особено ни се допаѓа што благодарение на ременот на крагњите, тие се поткреваат во форма на ролка, додавајќи дополнителен шмек и практична страна – пријатност во студените денови.

Искористете ја можноста да ја купите со попуст од 20 отсто по многу пристапна цена – ТУКА. 

x

Check Also

Дружење со најпопуларниот словенечки автор за деца и млади

Денска на саемот на книгата со почеток од 17 часот посетителите ќе ...