Тренд на неделата: јакни од Springfield

За јануарскиот период и постудените денови ги одбираме овие модерни јакни од Springfield.

Јакните дополнително се разубавени со вештачко крзненце, качулка, дворедни копчиња или патенти, а даваат посебен шарм на секој „кежуал“ изглед.

Достапни се во продажба во брендираните продавници Springfield. 

Во продолжение, погледнете ги „одблизу“ во фотогалеријата.

x

Check Also

30 % намалување на облеката за деца на популарниот бренд OshKosh B`gosh

Биди љубезен, биди љубопитен, биди уверен, биди ти со OshKosh B`gosh Облеката ...