Тренд на неделата: Кардигани од MANGO

Толку се нежни што кога ќе ги облечете ќе имате чувство дека некој ве гушка.

Барате кардигани? Ние ги најдовме најубавите во MANGO.

Овој кардиган е достапен во продажба во две бои – крем и сива. Одлично се вклопуваат буквално во секоја дневна или вечерна комбинација со помош на различни модни додатоци.

Може да си ги купите и онлајн на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА. , односно -ТУКА. 

А еве идеја како да го комбинирате

x

Check Also

Ви носиме убава вест – во продавниците КРШ пристигна нова линија производи со Lego теми: Lego Dots. 

Ги сакате Lego играчките? Ех, кој не ги сака! Таман кога помисливте дека ...