Тренд на неделата: Комбинезон од SPRINGFIELD

Популарната модна марка SPRINGFIELD во колекцијата пролет/лето 2019 ни носи преубав модел на комбинезон во сина нијанса.

Комбинезонот со нагласено деколте и набори на кусите ракави е одлична замена за впечатлив макси фустан, и уште повеќе – начин на кој ја покажуваме нашата посебност и чувство за стил.

Во зависност од деталите кои ги додаваме и обувките (сандали со потпетица или рамни), соодветен е за различни прилики, па може да го носиме и за дневни средби, како и за посвечени пригоди.

Овој прекрасен комбинезон од SPRINGFIELD е достапен ексклузивно во онлајн продажба, а може да го купите на официјалната страница на Фешн Груп, по одлична цена – ТУКА.

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...