Тренд на неделата: Kомбинезон од Springfield со тропски мотиви

Во Springfield најдовме преубави комбинезонки со тропски мотиви кои ги ставаме приоритетни на нашата шопинг листа.

Со едно „парче“ облека – добиваме цел моден изглед, а до нас е со какви модни додатоци и обувки ќе ги искомбинираме во зависност од прогодата.

Ние би ги носеле со сандали со платформа и со трендовска „плетена“ чантичка.

Уште една добра вест – овие комбинезонки се моментно на промоција, односно може да си ги купите со убав попуст, па искористете ја оваа шанса за паметен шопинг.

Комбинезонот до Springfield со тропски мотиви се достапни во продажба во Springfield, како и во онлајн продажба на официјалната страница на FASHION GROUP – ТУКА. 

 

 

x

Check Also

Дружење со најпопуларниот словенечки автор за деца и млади

Денска на саемот на книгата со почеток од 17 часот посетителите ќе ...