Тренд на неделата: Комбинезон со монистри од MANGO

Ви здодеа од свечени фустанчиња? Нашата омилена „хај стрит“ модна марка MANGO нуди супер модно освежување во зимските денови – комбинезонки кои можат да го заменат „малиот црн фустан“ и да остават уште поголем впечаток.

Комбинезонот со монистри и мини должина од MANGO е совршен за вечерни дотерувања, свечени пригоди и секако, за оние кои ја слават Старата Нова година.

Преубаво „стои“ и со чевли со високи потпетици, како и со високи чизми. Дополнителни украси не се потребни, освен трендовски обетки и чантичка (кои исто така може да ги најдете во Манго).

Овој елегантен комбинезон е достапен во продажба во продавниците MANGO, како и во онлајн продажба на официјалната шопинг страница на Фешн Груп – ТУКА.

А и цената му е супер!

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...