Тренд на неделата: Комбинезон во сафари стил од MANGO

Потполно уживаме во летото со модните парчиња од MANGO, а овојпат се одлучуваме за нашиот фаворит – комбинезон во сафари стил со декоративни амблеми.

Практично и модерно модно парче за освојување на урбаната џунгла.

Достапен е во продажба во продавниците MANGO во Скопје Сити мол и ГТЦ.

x

Check Also

Тренд на неделата: Ланче со школки од PARFOIS

Школките се еден од најголемите трендови за летната сезона, па мислиме на ...