Тренд на неделата: Кошула фустан од DESIGUAL

Го враќаме доброто расположение по периодот на домашна изолација, а за пролет во душата  – одиме на шопинг!

Оваа недела се одлучуваме за кошула фустанот со мини должина од највеселата модна марка – DESIGUAL. Фустанот е украсен со весел принт и ремен со риги.

За лежерни излегувања го носиме со патики, а во комбинација со сандали – добиваме ултрашик изглед.

Фустанот е достапен во продажба во DESIGUAL, како и во онлајн продажба – ТУКА по намалена цена!

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...