Тренд на неделата: Кошула-фустан од Springfield

Подготвени сме за есенско обновување на гардеробата, а во Springfield го најдовме модното парче кое не освои и со дизајност и со практичноста да го носиме во различни пригоди. 

Станува збор за кошула-фустанот со риги кој се носи со тенок ремен околу струкот.

Погледнете го одблизу, веруваме дека и вам многу ќе ви се допадне.

 

Кошула фустанот е достапен во продажба во продавниците Springfield.

x

Check Also

Празничен шопинг: Во Carter`s & OshKosh! попустите се сè уште во тек

Почувствувајте ја магичноста на празничниот шопинг – израдувајте ги најмилите со ново ...