Тренд на неделата: Костим за капење од Woman Secret со две лица

Во Woman Secret најдовме едноделен костим за капење со две лица – во две нијанси на сино. Овој преубав костим ни е приоритетен на нашата шопинг листа при самата помисла на плажа.

Двобојниот костим за капење може да се носи двострано, со што ќе внесеме и стил и забава во деновите минати под сонцето. На грбот пак,  дополнително е разубавен со панделка.

Достапен е во продажба во Woman Secret, како и на официјалната онлајн шопинг страница на Фешн Груп – ТУКА.

Да ве потсетиме – во продавниците на Woman Secret во тек е промоција, па сега е вистинско време за паметен шопинг: за едно купено парче добивате -20%, а за две и повеќе -30% попуст.

 

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...