Тренд на неделата: Костим за капење од WOMEN’SECRET во прекрасни нијанси

Најубавите костими за капење, и годинава, ги најдовме во WOMEN’SECRET, а овој модел особено ни „падна“ в очи.

Во прекрасни нијанси, шарениот костим за капење е достапен во продажба во едноделна и дводелна варијанта.

Квалитетниот костим за капење кој содржи еластин, одлично прилега на секоја форма на телото.

Да ве потсетиме, денес (10-ти јули), во продавницата Woman’secret во Рамстор мол, во текот на целиот ден, костимите за капење ќе бидат на промотивно намалување од -20%. Не пропуштајте ја приликата да си го одберете вашиот фаворит и да го купите по супер цена!

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...