Тренд на неделата: Костим за капење од WOMEN’SECRET

Тргнавме во лов на костими за капење и се задржавме пред излогот на WOMEN’SECRET.

Меѓу разновидната и трендовска понуда на едноделни и дводелни костими за капење во WOMEN’SECRET, погледот го задржавме на овој интересен црвен модел со точки.

Дводелниот костим за капење има визуелен ефект на едноделен.

Може да биде ваш по одлична цена, со намалување од 20 отсто, проверете – ТУКА.  

x

Check Also

Со нетрпение ја очекуваме новата колекција на Carter`s & OshKosh, наскоро пристигнува!

Пролетта е на прагот, ѝ се радуваме исто толку колку што се ...