Тренд на неделата: Костим за капење од women’secret кој може да се носи на повеќе начини

Погледнете го овој преубав едноделен костим за капење кој може да се носи на повеќе начини, секогаш обезбедувајќи ни нов тренди (и многу женствен) изглед. 

Мutliway костимот во впечатлива боја е ѕвезда на сезоната лето 2017 година. Од фотогалеријата инспирирајте се како се може да го носите овој костим, а ние ви сугерираме да го облечете и во комбинација со шарена сукња или тексас панталончиња за вечерни журки на плажа, или како „боди“ за дневни кежуал излегувања.

Достапен е во продажба во продавницата women’secret во Скопје сити мол.

 

x

Check Also

И деца ќе учествуваат на „Трчај бе“ во Битола на 15-ти Септември

Немој да трчаш, ќе се испотиш! Застани, ќе паднеш, доста со трчање ...