Тренд на неделата: Кожена GUESS сукња

Бидете секси ова лето со оваа неодолива кожена сукња GUESS.

trend 2

Од модните писти трендот на тесни кожени сукњи се симна на улиците на светските метрополи. И еве го и кај нас, благодарение на модната марка GUESS со овој совршено дизајниран модел на сукња со висок струк, шлиц на патент од едната страна под кој се наѕира тантела.

trend 4

Црвената или црната GUESS сукња може да ja комбинирате со лесна маичка, сандали со висока потпетица, а секако и со вашата омилена кожена јакничка.

Побарајте го вашето најжешко модно парче за ова лето во продавницата Fashion & Friends, во Скопје сити мол 1 кат. 

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...