Тренд на неделата: Кожена јакна од Replay, зашто таа е нашата втора кожа!

Толку е фенси и секси што ја ставаме број 1 на нашата листа на желби.

trend 225645

Ја комбинираме со џинс, со макси и мини сукња, со бела кошула, зошто да не и со елече под неа. Таа е вечна, како малиот црн фустан, таа е меѓу топ 3 најпотребни нешта што секој треба да ги има во гардероберот. Таа е нашата спасителка од многу ситуации, кога се двоумиме што да облечеме, и толку ни е влезена под кожа што и кога не мрзи да се дотеруваме – се фаќаме веднаш за неа, зашто со неа, веќе знаеме, нема утка.

Накусо, таа е нашата втора кожа.

trend 2356    Побарајте ја кожената јакна од Риплеј во продавницата „Фешн енд френдс“ во Скопје сити мол.

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...