Тренд на неделата: Кожени чизми од GEOX

Кратките чизми од GEOX, изработени од висококвалтетна кожа, се наш фаворит за декемвриската сезона.

Комбинацијата на две кафени нијанси ги прави чизмичките интересни, а самата кафена боја е гаранција дека може да ги комбинираме буквално со се.

Потпетицата е висока, но доволно дебела за да се чувствуваме удобно во нив во текот на целиот ден. Ѓонот пак, ги прави практични и за зимските снежни денови.

Достапни се во продажба во GEOX, а може да си ги купите и онлајн преку официјалната шопинг страница на Фешн Груп – ТУКА.

x

Check Also

Тренд на неделата: Костим за капење од WOMEN’SECRET во прекрасни нијанси

Најубавите костими за капење, и годинава, ги најдовме во WOMEN’SECRET, а овој модел ...