Тренд на неделата: Кожени сандали од Geox

Достапни во неколку бои, овие елегантни кожени сандали од Geox се вистинско задоволство и за очите и за стапалата. 

D621TB038KF_CA51Z_1

Ги носиме за секоја пригода и со секоја модна комбинација зашто и моделот и боите одговараат со се.

Побарајте ги во продавницата Geox во Скопје Сити мол. 

x

Check Also

Над 300 млади пливачи на Зимското национално првенство во мали базени

Зимско национално првенство во мали базени се одржа во Спортскиот Центар Борис Трајковски во ...