Тренд на неделата: Кратки чизми Бата

Кратки чизми во елегантна црна и трендовска бордо боја.

bata-sb-2

Цена: 5,690 денари

Достапни се во продавниците “Бата

x

Check Also

Празничен шопинг: Во Carter`s & OshKosh! попустите се сè уште во тек

Почувствувајте ја магичноста на празничниот шопинг – израдувајте ги најмилите со ново ...