Тренд на неделата: Кратки чизми Џеокс (GEOX)

Крактите чизми се апсолутен тренд за сезоната есен/зима 2014/2015. А оваа недела наш избор за тренд на неделата се кратките чизми – Џеокс (GEOX).

Кратки чизми со врвна изработка и исклучително квалитетен материјал. Впечатливи  и  удобни – чизми кои дишат.

Достапни во црна и бордо варијанта.  

 geox2l

 

Цена: 9,690 денари

Во продавниците на: GEOX 

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...