Тренд на неделата: Ланче со школки од PARFOIS

Школките се еден од најголемите трендови за летната сезона, па мислиме на вас…

Ова ланче со школки од PARFOIS, а и слични вакви,  веќе ги носат највлијателните модни блогерки во светот.

Барате моден додаток кој ќе ве спаси од секоја ситуација? Еве го.

Ланчето со школки е достапно во продажба во продавниците PARFOIS, како и во онлајн продажба – ТУКА.

По супер цена!

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...