Тренд на неделата: Летен топ од women’secret

Најголем избор на летни горни модни парчиња популарно наречени топ, најдовме во брендираната продавница women’secret лоцирана во Скопје Сити мол.

Толку се женствени и секси што не можеме да ги заобиколиме ова лето. Модерните дизајни и боите (сива, бела, црна) ни овозможуваат да ги комбинираме и за дневна и за вечерна „шема“ со различни сукњички, исто како и со фармерки, тексас шорцеви, бермуди…

Удобноста за носење ги прави најпотребно модно парче во долго, жешко лето. Проверете и уверете се.   

 

x

Check Also

Робо Академија ја развива креативноста на децата и ги подготвува за дигиталниот свет

Децата од 6 до 13 години можат да ја развиваат и поттикнуваат ...