Тренд на неделата: Летни комбинезонки од women’secret

Нашето најомилено модно парче за потоплите денови – комбинезонките – веќе се достапни во продажба во women’secret (брендираната продавница се наоѓа во Скопје Сити мол).

За тренд на неделата, кој секако ќе потрае до крајот на летото, ги одбираме трендовските комбинезонки со интересен принт. Супер се за дневни варијанти во комбинација со патики, балетанки или римјанки, а навечер ги носиме со сандали со висока потпетица.

Додаваме малку накит и – изгледот е заокружен.

И како да не ги обожаваме?!

 

 

 

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...