Тренд на неделата: Levis ултра-скини џинс од новата колекција на Fashion&Friends

Од новата колекција на Fashion&Friends едно посебно модно парче ни привлече внимание – ултра скини фармерки од марката Levis .

Дизајниран од врвен тексас, овој модел го разубавува телото и ја нагласува нашата женственост.

Совршено се надополнуваат со карирана кошула и трендовски патики.

Достапни се во продажба во мултибренд продавницата  Fashion&Friends во Скопје Сити мол.

x

Check Also

Празничен шопинг: Во Carter`s & OshKosh! попустите се сè уште во тек

Почувствувајте ја магичноста на празничниот шопинг – израдувајте ги најмилите со ново ...