Тренд на неделата: „Matching“ костими за капење за ќерки и мајки од Women’secret

Иста како мама, тоа е сонот речиси на секое девојче, особено кога е во прашање дотерувањето. Па, еве шанса да се дотерате на плажа во стилот „каква мајка, таква ќерка“. Секако, преубави и двете!

Преслатки „matching“ костими за капење (за ќерка и за мајка) најдовме во новата колекција на Women’secret.

Овие костими за капење пристигнаа токму на време, за августовскиот одмор. Достапни се во продажба во продавниците Women’secret како и во онлајн продажба – ТУКА. , односно – ТУКА. 

За ќеркичката

За мама

x

Check Also

Ви носиме убава вест – во продавниците КРШ пристигна нова линија производи со Lego теми: Lego Dots. 

Ги сакате Lego играчките? Ех, кој не ги сака! Таман кога помисливте дека ...