Тренд на неделата: Мокасини од BATA

Дефинитивно, најфраерските мокасини ги најдовме во Bata.

Два модела на мокасини од кожа кои ќе ја разубават секоја модна комбинација – едните со трендовски карнерчиња, а другите со фенси панделка. А толку се удобни што со нив може да бидеме цел ден „на нозе“.

Овие макасини се совршени за есенските денови, а ги носиме и во деловна атмосфера како и за забава после работа. Се разбира, во сите „кежуал“ варијанти се подеднакво добредојдени!

Погледнете ги одблизу во фотогалеријата.

Достапни се во продажба во брендираните продавници BATA.

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...