Тренд на неделата: Монохроматик плик чанта на Parfois

Тренд за оваа недела е колекцијата „Monochromatic” на “Parfois”. 

parfois-monochromatic

За комплетен впечаток е најдобро да имате два до три производи од иста колекција. Овојпат ја избравме оваа тренди и практична паричник/плик чанта од колекцијата Монохроматик
 parfois-novct-j

 

Достапни во продавниците на: Parfois во Скопје Сити Мол и Рамстор Мол

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...