Тренд на неделата: Моторџиска јакна од MANGO

Погледнете ја оваа црна кратка моторџиска јакна од MANGO. Уште на прв поглед посакавме да ја имаме. Лесно ја комбинираме и со фармерки, но и со есенски фустанчиња за секакви кежуал пригоди. 

Пријатна за носење и многу ефектна на изглед, дополнително и благодарение на аплицираните штосни украси.

Едноставно, ја обожаваме!

Достапна е во продажба во продавниците MANGO.

x

Check Also

Над 26.000 основци научија како да ги заштитат здравјето, безбедноста и животната средина

Околу 8.400 ученици од 112 основни училишта во 17 општини и градови ...