Тренд на неделата: Оксфордки од GEOX

Барате совршени оксфордки? Најубавите ги има во GEOX.

Не треба да ја спомнуваме нивната предност, на сите ни е позната – удобни и погодни за најразлични модни комбинации, совршени за на работното место, пријатни и модерни за вечерни излегувања.

Во продолжение, „фрлете“ поглед на чевлите – оксфорд од GEOX.

И не заборавајте, овој Black Friday викенд во брендираната продавница GEOX (Скопје сити мол) има 20%  намалување на целата колекција.

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...