Тренд на неделата: Папучи со пердуви од INUIKII

Уживаме во летните денови на плажа и на жешкиот асфалт со овие трендовски папучи со пердуви од модната марка INUIKII.

Преслатките папучи моментно се на попуст, па можат да бидат ваши со намалување од 50 отсто. 

Достапни се во продажба во мултибренд продавницата „Fashion&Friends“ во Скопје Сити Мол, како и во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА. 

x

Check Also

Дотерајте ги дечињата во Original Marines по суперповолни цени (попустите до 50 % се во тек)

Зошто толку ја сакаме модната марка за деца Original Marines? И покрај ...