Тренд на неделата: Парка од Springfield

Погледнете ја оваа фраерска парка од Springfield совршена за есенските денови. Одлично се носи со џинс и со сите кежуал модни варијанти.

Комбинирајте ја со црвени фармерки или црвени кожени панталони за ултимативен изглед.

Од задната страна на парката со качулка има цветен принт и оптимистичка порака – Embrace the Journey.

Ја обожаваме!

Достапна е во продажба во продавниците Springfield.

x

Check Also

30 % намалување на облеката за деца на популарниот бренд OshKosh B`gosh

Биди љубезен, биди љубопитен, биди уверен, биди ти со OshKosh B`gosh Облеката ...