Тренд на неделата: патики Geox

Трендовски патики од Geox.

patiki 8

Овие модерни патики имаат гумен ѓон што дозволува стaпалата да дишат. Водоотпорни се и дозволуваат природна терморегулација и создавање на идеална микроклима во внатрешноста на обувките.

 

Побарајте ги во Geox во Скопје сити мол. 

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...