Тренд на неделата: Патики #KiriUp од Timberland

Долку сте во потрага по фраерски и квалитетни патики – еве го вистинскиот одговор!

Патиките #KiriUp од колекцијата пролет/лето 2018 на Timberland се наш фаворит за оваа сезона.

 

Совршени за за секакви „кежуал“ пригоди, а толку се удобни за носење што ги комбинираме со фустанчиња за вечерните часови минати со добро друштво.

Погледнете ги во фотогалеријата.

Моментално се на промоција само во онлајн продажба – ТУКА. 

x

Check Also

На слончето на Халкбанк му треба име! Биди кум на новата маскота за Детско штедење и можеш да добиеш 10.000 ден

Во октомври, месецот на штедење, Халкбанк ја претстави својата нова маскота за ...