Тренд на неделата: Патики од Geox – целосно уникатно искуство

Новата колекција за есен/зима 2017 пристигна во Geox, а ја предводат патики кои не претставуваат само обични обувки, туку целосно уникатно искуство.

Овие тренди патики имаат ѓон кој дише и впечатлив италијански дизајн.

Побарајте ги во продавницата на Geox во Skopje City Mall.

 

x

Check Also

Тренд на неделата: Ланче со школки од PARFOIS

Школките се еден од најголемите трендови за летната сезона, па мислиме на ...