Тренд на неделата: Патики од TIMBERLAND

За тренд на неделата се одлучуваме за спортските патики од проверената, врвна марка TIMBERLAND.

Ги носиме во секакви спортски и кежуал пригоди, но подеднакво добро „стојат“ и со пролетни фустанчиња доколку и даваме предност на комфорноста на стапалата.

Сивкастите нијанси одлично се надополнуваат со останатиот дел од гардеробата која ја носиме.

Достапни се во продажба во TIMBERLAND, како и во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА. 

x

Check Also

Волшебно издание “Поточиња 2019” викендов во Македонска опера и балет

Детскиот фестивал “Поточиња” овој викенд по 16. пат ќе се одржи на ...