Тренд на неделата: Пепито килоти и градник Голден Поинт (GoldenPoint)

Oваа недела ја избравме за вас пепито варијантата од колекцијата есен/зима 2014 на Голден Поинт (Goldenpoint) што на фотосесијата ја носеше прекрасната Вера Хаган.

GoldenPointM0

Пепито килотите и градникот ќе направат да се чувствувате пријатно и атрактивно во текот на целиот ден.
 gpver1

 

Цена на килоти: 990 денари

Цена на градник: 2040 денари

Достапни во продавниците на: GoldenPoint 

x

Check Also

Празничен шопинг: Во Carter`s & OshKosh! попустите се сè уште во тек

Почувствувајте ја магичноста на празничниот шопинг – израдувајте ги најмилите со ново ...