Тренд на неделата: Пижами од WOMEN’SECRET

Преубавите пижамчиња од WOMEN’SECRET во пастелни нијанси се тренд на оваа недела.

Ние, сме „за“ да си ги поминеме празниците во вакви пижами.

Погледнете ги одблизу (каде што може да ги нарачате и онлајн), ТУКА.

Достапни се во продажба во WOMEN’SECRET. 

x

Check Also

Ви носиме убава вест – во продавниците КРШ пристигна нова линија производи со Lego теми: Lego Dots. 

Ги сакате Lego играчките? Ех, кој не ги сака! Таман кога помисливте дека ...