Тренд на неделата: Пижами со Mickey и Minnie Mouse од Women’secret

Со убавите денови кои ја најавуваат пролетта, од Women’secret ни пристигна преубава колекција на пижами со славните ликови Мики и Мини Маус.

Покрај овие весели ликови, моделите се дополнително украсени со позитивни пораки, трендовски точки или риги.

Пријатни се за носење, совршени се за слатките вечери и за малите забави пред телевизорот. Со еден збор – ги обожаваме!

Побарајте ги во продавницата Women’secret во Скопје Сити Мол. А во меѓувреме, уживајте во фотогалеријата.

x

Check Also

Дружење со најпопуларниот словенечки автор за деца и млади

Денска на саемот на книгата со почеток од 17 часот посетителите ќе ...