Тренд на неделата: Празнична комбинација со фустан од GUESS и чизми од STEVE MADDEN

Да блеснеме за новогодишните и божиќните празници со свечените модни парчиња од „Фешн Груп“.

Еве ви одлична идеја за дотерување: Светкав мини фустан од модната марка GUESS и високи чизми на високи потпетици од омилената марка за чевли – STEVE MADDEN. Дури ни накит не ви е потребен за вакво модно издание!

Повеќе информации за фустанчето (кадешто е достапно и во онлајн продажба, со актуелна заштеда од 2.000 денари ) проверете – ТУКА.  

Чизмите пак, може да си ги купите и во онлајн продажба (по супер цена!) – ТУКА.

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...