Тренд на неделата: Преслатки пижами со Снупи од women’secret

Во women’secret ги најдовме овие преслатки пижамчиња со принт од омилениот цртан лик Снупи. 

Достапни се во продажба во неколку различни модели и бои, а толку се слатки што тешко може да се одлучиме само за еден пар.

Во фотогалеријата проверете за што ви зборуваме.

 

x

Check Also

30 % намалување на облеката за деца на популарниот бренд OshKosh B`gosh

Биди љубезен, биди љубопитен, биди уверен, биди ти со OshKosh B`gosh Облеката ...