Тренд на неделата: Пролетна модна комбинација од Springfield

Во правилно искомбинираните модни парчиња е тајната за шик изглед.

spr1

Сина сукњичка со весела маичка со порака, искомбинирани со впечатлива жолта кошула трендовски заврзана.

За заокружување на изгледот, тука е и модниот додаток – чантичката со риги која совршено се вклопува со изборот на маичката.

spr99

Детаљите го прават стилот.

Сите модни парчиња од ваквиот шик изглед може да ги најдете во продавниците Springfield – во ГТЦ, ТЦ Рамстор, Скопје Сити Мол, и Спрингфилд Куманово.

 

 

x

Check Also

Тренд на неделата: Кардиган од MANGO

Искористете ги големите попусти на MANGO и купете ги вашите омилени модни парчиња ...